Dwie zawodniczki z Nowosądeczanin Powroźnik ze srebrnymi medalami na Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów

Wiktora Bomba oraz Natalia Nowak podczas Mistrzostw Krajowego Zrzeszenia LZS do 15 i 17 lat w Siedlcach, wywalczyły drugie miejsce i zdobyły srebrne medale!

Czytaj również: Wspólnie dla forum gospodarczego w Krynicy-Zdroju

Młode sztangistki Wiktoria Bomba oraz Natalia Nowak z klubu Nowosądeczanin Powroźnik zdobyły wczoraj (13 maja) w Siedlcach srebrne medale Mistrzostw Polski 15 i 17 latków. Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS do 15 i 17 lat w podnoszeniu ciężarów, rozpoczęły się wczoraj (13 maja) w Siedlcach i potrwają do niedzieli (16 maja). W zawodach bierze udział łącznie 309 osób - 128 kobiet i 181 mężczyzn. Wiktora podniosła 128 kilogramów i zajęła drugą pozycję, zdobywając srebrny medal. Podobnie do Wiktorii, drugie miejsce wywalczyła Natalia podnosząc 116 kilogramów i też zdobywając srebro