Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców odbyły się w Tyliczu. Do walki stanęło 18 uczniów z różnych szkół.

W miniony weekend chłopcy z klubu Mineralni, z rocznika 2009, wzięli udział w turnieju rozgrywanym w Krakowie.

Młoda siatkarka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dwójka” zadebiutowała w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Europy kadetek U17!

Krynica-Zdrój będzie organizatorem XIII Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych w lutym tego roku. Dariusz Reśko już teraz przypomina o imprezach sportowych, które niegdyś odbywały się w Krynicy.

Pomimo zimy, oraz trudnych warunków dla piłkarzy, młodzi zawodnicy z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Mineralni nie zwalniają tempa i wciąż wygrywają coraz więcej spotkań.

W sezonie 2017/2018 pojawiło się sporo nowości na stacji narciarskiej Słotwiny Arena. Modernizacje prowadzone od dwóch lat powodują, że ośrodek z roku na rok staje się coraz bardziej nowoczesny, odpowiadając na potrzeby  narciarzy i snowboardzistów. 

Freeski w skrócie to darmowy karnet narciarski i rabaty na letnie atrakcje w przepięknych stacjach w południowej Polsce. Warto po niego sięgnąć i polecić swoim znajomym. Freeskihotele.pl to witryna trzech stacji narciarskich, które zapraszają do odebrania darmowego karnetu narciarskiego. Są to ośrodki: Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju, Kasina SKI w Kasinie Wielkiej (oddalona od Krakowa o około 50 km), Czarny Groń w Rzykach koło Andrychowa (ok. 6 km) i Wadowic (ok. 16 km). Wystarczy zarezerwować nocleg i odebrać karnet w polecanym na tej stronie internetowej hotelu, czy pensjonacie.

Zawody rozegrane zostały 2 i 3 grudnia, w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 im Polskich Olimpijczyków w Krynicy – Zdroju. W turnieju udział wzięli chłopcy z roczników 2007 i 2009.

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!