Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Gimnazjaliści z Krynicy, Piorunki i Tylicza rywalizowali w zawodach piłki ręcznej. Tytuł najlepszego zawodnika przypadł Zuzannie Szpornej i Oskarowi Nakonecznemu z Publicznego Gimnazjum w Krynicy-Zdroju.

Już w następny weekend 24-25 marca w Wierchomli Małej startuje najbardziej ekstremalny bieg przez przeszkody w Europie - RUNMAGEDDON. Do Wierchomli przybędą zdeterminowani, żądni przygód uczestnicy biegu z całej Polski, którym niestraszne są ani zimowe, górskie warunki ani mordercze przeszkody.

1/3

 

Czytaj również: Uwaga! Wraca sroga zima i mrozy do -14 stopni Celsjusza!

 


Wydarzenie jak zwykle przyciągnęło śmiałków w całego kraju, spragnionych ekstremalnych wrażeń. Specjalnie powołane jury oceniało uczestników nie tylko pod względem techniki przejazdu przez basen, ale też ich stroje i pomysłowość. Nie mogło zabraknąć także kategorii specjalnej, czyli przejazdów w strojach kąpielowych. Dziewczyny w bikini na zaśnieżonym stoku narciarskim? To bez wątpienia rzadki widok.

 

[ZOBACZ WIDEO]


Po zakończonych zmaganiach nagrodzono wszystkich uczestników pamiątkowymi dyplomami, a na najlepszy czekały atrakcyjne nagrody. Splash to wydarzenie, które bez wątpienia wpisało się już w kalendarz imprez organizowanych na krynickiej stacji Słotwiny Arena.

 

[ZOBACZ ZDJĘCIA]

 

1/2

 

Czytaj również: Uwaga! Wraca sroga zima i mrozy do -14 stopni Celsjusza!

 

W dniach 5-6 marca br. na stacji narciarskiej Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach, odbyła się czwarta edycja Ogólnopolskich Zawodów Narciarskich dla funkcjonariuszy Policji. Zawody objęte zostały patronatem honorowym Komendanta Głównego Policji. Bezkonkurencyjny na wszystkich etapach okazał się sierż. Oliwier Martyna z Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju.

W zawodach rywalizowało 36 policjantów z garnizonów: małopolskiego, śląskiego, dolnośląskiego, podkarpackiego, łódzkiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, wielkopolskiego, lubelskiego, opolskiego, świętokrzyskiego i stołecznego.

W ramach zawodów rozgrywane były trzy konkurencje:

  • Test Wiedzy - obejmujący problematykę organizacji i pełnienia służby patrolowej, w tym na zorganizowanych terenach narciarskich;
  • Slalom Gigant;
  • „Spacer Narciarza” - polegający na pokonaniu na nartach wyznaczonej trasy z plecakowym zestawem ratunkowym oraz z akią dla pokrzywdzonego (w tej roli wykorzystany zostanie fantom) i przetransportowaniu go do miejsca docelowego.

Podczas zawodów prowadzona była klasyfikacja indywidualna oraz drużynowa, a zwycięzcy poszczególnych konkurencji otrzymali puchary ufundowane przez Komendanta Głównego Policji. Dla zwycięzców w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej przewidziano nagrody motywacyjne w formie pieniężnej.

 

[ZOBACZ ZDJĘCIA]

 

Zawodnicy garnizonu małopolskiego zajęli następujące miejsca:

Klasyfikacja generalna:

indywidualna:

I miejsce - sierż. Oliwier Martyna

II miejsce -  sierż. szt. Dawid Śliski

drużynowa:

I miejsce – sierż. Oliwier Martyna i st. sierż. Magdalena Zmierz

II miejsce – sierż. szt. Daniel Śliski i sierż. Maciej Kurzej

konkurencja „Spacer Narciarza”:

 I miejsce – sierż. Oliwier Martyna i st. sierż. Magdalena Zmierz

konkurencja Slalom Gigant:

I miejsce – sierż. Oliwier Martyna

II miejsce – sierż. Maciej Kurzeja

III miejsce - st. sierż. Magdalena Zmierz

Zawody zorganizowane były przez Biuro Prewencji KGP, we współpracy ze Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego oraz Górskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym.

 

Już w najbliższą sobotę (10 marca) na stacji narciarskiej Słotwiny Arena odbędzie się kolejna edycja niesamowitej imprezy łączącej freestylowego ducha z zabawą i sportową rywalizacją - Splash Słotwiny Arena! W tych zwodach liczą się nie tylko umiejętności, ale także własny styl i przede wszystkim: będzie liczył się szyk, wdzięk i klasa przejazdu!

W czwartek (1 marca) narciarze alpejscy zakończyli rywalizację w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski, które przez trzy dni rozgrywane były na trasach COS Skrzyczne. Świetne wyniki uzyskał Szymon Bębenek, przywożąc z Mistrzostw 3 brązowe medale!

Początek marca to moc atrakcji na stacji narciarskiej Słotwiny Arena! W najbliższy weekend odbędzie się tam trzecia edycja słynnego Banked Slalomu, czyli największych zawodów snowboardowych w Polsce oraz III Mistrzostwa Świata Braci Górniczej w narciarstwie alpejskim i snowboardzie! Oprócz tego Słotwiny Arena na Dzień Kobiet przypadający 8 marca przygotowały specjalną ofertę dla pań.

„Małopolskie boiska” – to projekt Województwa Małopolskiego, dzięki któremu Krynica-Zdrój otrzyma wsparcie finansowe w wysokości 155 634 złotych. Kwota ta ma być przeznaczona na wyremontowanie boisk sportowych dla dzieci i młodzieży.

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!