Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

1/2

 

Czytaj również: W wypadku na Krzyżówce zginął 65-latek z Muszyny!

 


- Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na drodze krajowej 75 doszło do zderzenia autobusu Renault i samochodu osobowego Kia. Wszyscy pasażerowie autobusu (około 20 osób) nie zostali poszkodowani i o własnych siłach opuścili autobus. W samochodzie osobowym znajdował się zakleszczony 65-letni kierujący pojazdem. Osoba postronna rozpoczęła udzielanie mu pomocy. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy samochodu osobowego. Działania medyczne przejął przybyły lekarz Pogotowia Ratunkowego. Jednoczenie przeprowadzano działania mające na celu wydobycie kierowcy z pojazdu. Było to możliwe przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Po wykonaniu dostępu wydobyto z pojazdu kierowcę. Lekarz stwierdził zgon osoby poszkodowanej - relacjonuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Sącza.


Na miejscu zdarzenia pozostały dwa zastępy OSP Nowa Wieś oraz OSP Mochnaczka Niżna, które zabezpieczały miejsce prowadzonego dochodzenia przez funkcjonariuszy Policji.

 

[ZOBACZ ZDJĘCIA]

 

Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, w dzisiejszym tragicznym wypadku na Krzyżówce zginął 65-letni mieszkaniec Muszyny. Przypuszczalną przyczyną zdarzenia, było zasłabnięcie mężczyzny za kierownicą.

Dzisiaj (23 kwietnia) po godz. 16 na Krzyżówce doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i autobusu. W zdarzeniu zginął 65-letni kierowca samochodu marki KIA. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana przez prawie cztery godziny.

1/2

 

Czytaj również: Krynica: Straż Miejska rozprawiła się z palaczami śmieci! Posypały się mandaty

 

W niedzielę 22 kwietnia około godziny 14.50 zastępy z JRG w Krynicy-Zdroju wysłano do gaszenia pożaru na ul. Źródlanej w Krynicy-Zdroju. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że paliła się trawa na łące w sąsiedztwie drewnianego budynku zgromadzenia sióstr zakonnych oraz w pobliżu bloku mieszkalnego. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz na podaniu dwóch prądów wody w natarciu na palącą się trawę. Trawę dogaszono przy użyciu tłumic – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

Działania ratowniczo-gaśnicze krynickich strażaków trwały niespełna godzinę.

 

[ZOBACZ ZDJĘCIA]

 

W ciągu ostatnich dwóch tygodni, krynicka Straż Miejska trzykrotnie interweniowała w sprawie spalania śmieci. Każde zgłoszenie kończyło się mandatem.

W miniony piątek (20 kwietnia), po godz. 13 na ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Krynicy-Zdroju doszło do potrącenia kobiety i jej córki. Choć zdarzenie w pierwszej chwili nie wyglądało groźnie, okazało się jednak, że piesze odniosły obrażenia. Policja i rodzina poszkodowanych poszukują kierowcy samochodu, który spowodował ten wypadek.

Powracamy do tragicznych wydarzeń z ubiegłego wtorku, gdy na ul. Nowotarskiego w Krynicy-Zdroju, kierujący śmieciarką przejechał po starszej kobiecie powodując jej śmierć. Jak udało nam się ustalić, Prokuratura Rejonowa w Muszynie postawiła zarzuty 35-latkowi. Grozi mu nawet 8 lat więzienia.

Dzisiaj (11 kwietnia), do Prokuratury Rejonowej w Muszynie doprowadzono 35-letniego kierowcę śmieciarki, który wczoraj na ul. Nowotarskiego w Krynicy-Zdroju doprowadził do śmiertelnego wypadku, w którym zginęła 87-letnia kobieta.

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!