W przedszkolu Samorządowego Centrum Edukacji Szkolnej odbyła się zabawa karnawałowa. Na jeden dzień dzieci zamieniły się w barwne postaci z niemalże wszystkich bajek.

Już jutro (24 lutego) w Pijalni Głównej wystąpi Andrzej Piaseczny. Jego wcześniejszy koncert został odwołany z powodu  problemów zdrowotnych. Sobotni koncert będzie ostatnim wydarzeniem w ramach zimowego cyklu Krynica Źródłem Kultury.

Już w piątek (23 lutego) w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju w ramach cyklu „Krynica Źródłem Kultury” odbędzie się koncert zespołu Perfect. Dwoje naszych Czytelników wraz z osobami towarzyszącymi wybierze się na to wydarzenie zupełnie za darmo.

Już w najbliższy piątek (23 lutego) w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju będzie miał miejsce koncert zespołu Perfect w ramach cyklu imprez Krynica Źródłem Kultury. Dwoje naszych Czytelników wraz z osobami towarzyszącymi wybierze się na to wydarzenie zupełnie za darmo.

Do kin oprócz filmu znanego polskiego reżysera Patryka Vegi pt. Kobiety mafii, trafi także bajka dla dzieci pt. Jaskiniowiec. W tej opowieści wracamy do czasów, kiedy po ziemi chodziły dinozaury i mamuty, wówczas dzielny jaskiniowiec będzie jednoczyć swoje plemię przeciwko potężnemu wrogowi. Oprócz tego w kinie nadal będzie można zobaczyć Czarną Panterę, czy Nowe oblicze Greya.

Dzisiaj (21 lutego) w nowosądeckim kinie Helios (Galeria Trzy Korony), odbędzie się kolejne już wydarzenie specjalne, adresowane wyłącznie do Pań, czyli Kino Kobiet. Tym razem z filmem „Plan B”, ale jak zwykle z licznymi atrakcjami. Trzy nasze Czytelniczki wezmą w nim udział zupełnie za darmo!

Tegoroczne ferie w bibliotece nr 3 na ul. Źródlanej upływają nam pod hasłem: „ W 7 dni dookoła świata”.

Już jutro (21 lutego) w nowosądeckim kinie Helios (Galeria Trzy Korony), odbędzie się kolejne już wydarzenie specjalne, adresowane wyłącznie do Pań, czyli Kino Kobiet. Tym razem z filmem "Plan B", ale jak zwykle z licznymi atrakcjami. Dla naszych Czytelniczek mamy TRZY podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!