Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

W Tyliczu już po raz piąty została zorganizowana impreza plenerowa z okazji „Powitania wiosny”. 

W najbliższą sobotę (28 kwietnia br.) w Muszynce, odbędzie się festyn wiosenny, w czasie którego zabawa będzie przeplatała się z historią. Dla mieszkańców Krynicy-Zdroju przewidziany jest bezpłatny autobus, który dowiezie chętnych na majówkę.

Uczniowie klasy pierwszej i drugiej liceum ogólnokształcącego o profilu humanistycznym wzięli udział w jubileuszu 30–lecia działalności Stowarzyszenia Krynickich Twórców ,,Galeria pod Kasztanem” .

Nowością w kinie jest amerykański horror Prawda czy wyzwanie, gdzie zwykła popularna gra zamienia się w śmiertelne zagrożenie, kiedy ktoś – lub coś – karze tych, którzy skłamią. Oprócz tego swoją premierę ma Raz się żyje, czyli historia Harolda, który wiedzie perfekcyjnie stabilne życie: ma miłą żonę, dom na przedmieściach i pracę w korporacji i pewnego dnia jednak ten domek oraz wikła się w aferę w Meksyku. Tam, gdzie mieszka Bóg to także nowość. Opowiada ona o Mały Andrew, który ucieka z domu, by odszukać położone w górach sanktuarium Jezusa i który razem z przyjaciółmi przeżyje wiele niezapomnianych przygód na leśnym szlaku. Przedpremierowo będzie można także obejrzeć dalsze losy amerykańskich superbohaterów, którzy połączą siły ze Strażnikami Galaktyki i magiem: Avengers: Wojna bez granic.

Między innymi warsztaty wyrabiania kwiatów z bibuły, pieczenie ziemniaków w kurnej chałupie czy wrób koronki klockowej mają zachęcić mieszkańców Nowego Sącza i okolicznych miejscowości, żeby tegoroczną majówkę spędzili w skansenie i Miasteczku Galicyjskim.

Dzisiaj (18 kwietnia) w nowosądeckim kinie Helios (Galeria Trzy Korony), odbędzie się kolejne już wydarzenie specjalne, adresowane wyłącznie do Pań, czyli Kino Kobiet. Tym razem z filmem „Daddy Cool”, ale jak zwykle z licznymi atrakcjami. Trzy nasze Czytelniczki wezmą w nim udział zupełnie za darmo!

Już jutro (18 kwietnia) w nowosądeckim kinie Helios (Galeria Trzy Korony), odbędzie się kolejne już wydarzenie specjalne, adresowane wyłącznie do Pań, czyli Kino Kobiet. Tym razem z filmem „Daddy Cool”, ale jak zwykle z licznymi atrakcjami. Dla naszych Czytelniczek mamy TRZY podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Podczas ostatnich zajęć Dyskusyjnego Klubu Książki, dzieci na ul. Źródlanej zasypiały, skakały i tańczyły. Jakby tego mało, poznały też historię dzielnych warzyw.

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!