Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

W kinie Helios będzie można zobaczyć kolejną odsłonę przygody amerykańskich superbohaterów w filmie Avengers: Wojna bez granic. W filmie tym potężny Thanos zbiera Kamienie Nieskończoności w celu narzucenia swojej woli wszystkim istnieniom we wszechświecie. Czy drużyna superbohaterów znanych jako Avengers zdoła go powstrzymać. Wciąż możemy zobaczyć produkcje takie jak Ciche miejsce, Prawda czy wyzwanie oraz Piotruś Królik.

1/2

Czytaj również: To już koniec! Muszynianka Muszyna wycofuje się z Ligi Siatkówki Kobiet

 

Zajęcia odbywały się w bazie LPR Masłów i miały na celu przećwiczenie scenariuszy wspólnych działań GOPR z załogami Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ratownicy ćwiczyli desant z użyciem technik linowych, przenoszenie ratowników oraz poszkodowanych za pomocą techniki "długiej liny", a także wspólną komunikację pomiędzy członkami załogi.

Kilka dni wcześniej w takim samym szkoleniu udział brał ratownik Mariusz z psem Ateną.

 

[ZOBACZ ZDJĘCIA]

 

W naszym regionie słoneczna pogoda rozpieszcza nas od kilku tygodni. Dzisiaj jednak ulegnie ona zmianie, ponieważ Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych prognozuje wystąpienie burz z gradem i silnym wiatrem. Wydano stosowne ostrzeżenie.

Tauron Dystrybucja w nadchodzących dniach planuje wyłączenia prądu w związku z pracami. Prądu zabraknie w wielu miejscowościach na Sądecczyźnie, w tym także w Krynicy-Zdroju.

 

Młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju po raz kolejny uczestniczyła w akcji poboru krwi. Tym razem, pobrano krew od 25 osób, dzięki czemu uzyskano 11,250 ml krwi.

Komisja konkursowa na dyrektora powiatowego Szpitala im. Józefa Dietla w Krynicy-Zdroju wybrała Sławomira Kmaka. Funkcje tą pełni już od 27 lutego 2012 roku.

W kilku miejscach w regionie wyłączą prąd w związku z planowanymi przez Tauron Dystrybucja pracami na sieci. Prądu czasowo zabraknie m.in. w Krynicy-Zdroju oraz w Miliku.

Zimowa aura i sól drogowa jest zabójcza dla naszych pojazdów. Korozja, zużyte części zawieszenia i układu kierowniczego, a co najgorsze, zgniłe rurki hamulcowe - to najczęstsze usterki, jakie w naszych pojazdach ujawniają mechanicy wraz z nadejściem wiosny. Jeśli nie sprawdzisz swojego samochodu po zimie, narażasz siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo, nie mówiąc już nawet o kosztach napraw awarii, które z pewnością ujawnią się za kilka miesięcy.

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!