Każdy z nas lubi czuć się bezpiecznie w górach. Niestety, z roku na rok maleje liczba ratowników GOPR. Grupa Krynicka wciąż czeka na chętnych do pracy.

W tym roku planowana jest rozbudowa sieci gazowej na terenie gminy Krynica-Zdrój. Mieszkańcy, którzy chcą korzystać z gazu ziemnego proszeni są o wypełnienie stosownych dokumentów.

"Usta piją, dusza śpiewa, piwo ciało nam rozgrzewa" - możemy przeczytać na etykiecie piwa Krynickiego - nowości w ofercie grybowskiego, znanego wszystkim Browaru Pilsweizer. Będzie to bez wątpienia hit wśród piwnych smakoszy - nie tylko tych z Krynicy-Zdroju!

Dla naszego regionu na minioną noc Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych prognozowało silny mróz, nawet do -18 stopni. Prognozy te sprawdziły się, ponieważ to właśnie w Tyliczu minionej nocy odnotowano największy mróz w całej południowej Polsce!

Dziewczęta z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Bereście wywalczyły piąte miejsce w IV Halowych Zawodach im. Antoniego Bieniasa! W zawodach udział wzięło aż 26 drużyn dziewcząt.

Już końcem września będzie można dojechać z Krynicy-Zdroju do Muszyny ścieżką rowerową, której długość wyniesie ponad 12 km. Ten nowoczesny odcinek w niedalekiej przyszłości zostanie przedłużony do EuroVelo11. Koszt inwestycji to prawie 6,2 mln zł, a przyznane gminie unijne dofinansowanie z RPO wonosi ponad 3,7 mln zł.

Gmina Krynica-Zdrój dołączyła do grupy miejscowości, w których funkcjonują lokalne karty zniżkowe dla dużych rodzin oraz dla seniorów.

W naszym regionie od poniedziałku (5 grudnia) na drogach panują ciężkie warunki, a w najbliższym czasie nic nie wskazuje na ich poprawę. To już kolejny raz, gdy dla naszego regionu Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych wydało ostrzeżenie.

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!