W poniedziałek (7 sierpnia) w godzinach porannych zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań w miejscowości Polany. Doszło tam do zalania piwnicy w budynku szkoły.

W maju i czerwcu strażnicy miejscy prowadzili kontrole wywozu nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych (tzw. szamb). W wyniki przeprowadzonych działań nałożone zostały cztery kary grzywny (mandaty).

Wczoraj (23 kwietnia), ruch na drodze powiatowej w Polanach był całkowicie zablokowany przez prawie godzinę. Powód? Drzewo, które runęło na jezdnię.

piątek, 07 kwiecień 2017 00:00

Kamishibai, czyli jak opowiadać obrazkami

Biblioteka Publiczna Filia w Bereście poprowadziła warsztaty dla dzieci w Szkole Podstawowej w Bereście, jak i w Szkole Podstawowej w Polanach. Wzięły w nich udział uczniowie klas I – IV.

Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta i Gminy Krynica-Zdrój, radni niejednogłośnie przegłosowali uchwałę w sprawie całkowitej likwidacji Gimnazjum nr 1, bez możliwości przekształcenia placówki w 8-klasową szkołę podstawową. Wniosek mieszkańców Polan o utworzeniu takiej szkoły w ich miejscowości, również nie został uwzględniony.

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!