Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

środa, 20 grudzień 2017 15:00

Nowy most w Czyrnej poświęcony [ZDJĘCIA]

W miejscowości Czyrna został poświęcony nowy most, który został wybudowany na drodze powiatowej Berest-Mochnaczka Wyżna. O wybudowanie przeprawy, która została uszkodzona podczas powodzi w 2009 roku, zabiegali mieszkańcy.

Łącznie ponad 44 700 złotych przeznaczono dla straży w Muszynce, Polanach, Piorunce, Czyrnej i Mochnaczce Niżnej.

 

W maju i czerwcu strażnicy miejscy prowadzili kontrole wywozu nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych (tzw. szamb). W wyniki przeprowadzonych działań nałożone zostały cztery kary grzywny (mandaty).

Wczoraj (28 kwietnia) ok. godz. 15:25 w miejscowości Czyrna doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca Fordem prawdopodobnie podczas omijania Volkswagena, który miał wymusić pierwszeństwo, straciła panowanie nad pojazdem w konsekwencji czego, wypadł on z jezdni i uderzył w drewniany budynek. Kobieta trafiła do szpitala.

Wicewojewoda małopolski Piotr Ćwik oficjalnie wręczył staroście i gospodarzom gmin Powiatu Nowosądeckiego promesy na inwestycje drogowe pochodzące z puli przeznaczonej na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Część środków zostanie przeznaczona na odbudowę mostu w ciągu drogi powiatowej Berest – Mochnaczka Wyżna w miejscowości Czyrna.

Samorząd Województwa Małopolskiego przeznaczył 2,6 mln zł na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy obiektach, które są wpisane do rejestru zabytków. Do gminy Krynica-Zdrój trafi 80 000 zł.

Wczoraj (6 stycznia), około godziny 20:40 w Czyrnej, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na ostrym łuku, samochód wypadł z drogi i spadł z mostu do rzeki. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!