Wczoraj (13 sierpnia) około godziny 18.35 na drodze w Muszynce w miejscu gdzie przebiega granica polsko-słowacka, doszło do pożaru samochodu marki Fiat Ducato. Niestety pojazdu nie udało się uratować, lecz na szczęście nikomu nic się nie stało.

W maju i czerwcu strażnicy miejscy prowadzili kontrole wywozu nieczystości płynnych ze zbiorników bezodpływowych (tzw. szamb). W wyniki przeprowadzonych działań nałożone zostały cztery kary grzywny (mandaty).

Od 30 marca do 28 kwietnia 2017 r. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmować będzie wnioski o pomoc na restrukturyzację małych gospodarstw z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tysiące fanów, milionowa oglądalność i wypełniony po brzegi kalendarz koncertowy to nie koniec ambitnych celów, jakie postawił przed sobą Łukasz Mikulski z Muszynki - założyciel, frontman i wokalista zespołu Magik Band. Muzyk po raz kolejny chce spróbować swoich sił w krajowych eliminacjach do konkursu Eurowizji.

niedziela, 08 styczeń 2017 00:00

Muszynka: Pożar w budynku szkoły!

Wczoraj (7 stycznia), po godzinie piętnastej w Muszynce doszło do pożaru przewodu kominowego w mieszkaniu w budynku szkoły. Nikomu nic się nie stało, a właściciel ugasił pożar przed przybyciem strażaków.

Wakacje w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Wakacje i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!