Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Polany: Powalone drzewo zablokowało ruch na drodze powiatowej!

Wczoraj (23 kwietnia), ruch na drodze powiatowej w Polanach był całkowicie zablokowany przez prawie godzinę. Powód? Drzewo, które runęło na jezdnię.

Strażacy z Krynicy i Berestu zostali wezwani na miejsce ok. godz. 9:38. - Powalone drzewo blokowało oba pasy ruchu. Strażacy za pomocą pilarki pocięli konar i usunęli go na pobocze - mówi w rozmowie z Krynica.TV Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Działania strażaków trwały niespełna godzinę.

Redakcja
fot. PSP Nowy Sącz (arch.)

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!