Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Krynica: Powalone drzewa, 50 domów bez prądu! [ZDJĘCIA]

Niestety nasze wczorajsze ostrzeżenia przed silnym wiatrem sprawdziły się. Miniona noc była bardzo niespokojna dla mieszkańców naszego regionu i całej Sądecczyzny. Wiatr powalał drzewa w Bereście, na Krzyżówce i w Andrzejówce. 50 odbiorców wciąż pozbawionych jest prądu.

Czytaj również: Zderzenie dwóch osobówek w Bereście! [ZDJĘCIA]

Strażacy rozpoczęli pracę przy usuwaniu powalonych drzew jeszcze przed godz. 23. W Andrzejówce strażacy z OSP Muszyna pracowali również dzisiaj w godzinach porannych.


Jak informuje Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu, 50 odbiorców na terenie Krynicy-Zdroju pozbawionych jest prądu. To skutek uszkodzeń stacji transformatorowych i zerwanych linii energetycznych. Łącznie na Sądecczyźnie odciętych od elektryczności jest aż 2000 osób.


Redakcja
fot. OSP Berest

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!