Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Zderzenie dwóch osobówek w Bereście! [ZDJĘCIA]

Dzisiaj (4 października) o godz. 7:15 w Bereście, na drodze w kierunku Piorunki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku kolizji, jeden z pojazdów wpadł do rowu i uderzył w przydrożny przepust. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Czytaj również: Berest: Grzybiarz wpadł do 100-metrowego wąwozu! Goprowcy w akcji

W kolizji uczestniczyły samochody Ford Ka oraz Fiat Punto. - Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, uszkodzonych samochodów oraz rozeznania stanu osób mogących być poszkodowanymi. Na miejsce przybyła również JRG Krynica-Zdrój i Policja. Na szczęście kolizja zakończyła się bez osób poszkodowanych, nie było konieczności wzywania pogotowia - relacjonują strażacy z OSP Berest.

Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się wahadłowo.

Redakcja
fot. OSP Berest

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!