Kolejne sportowe sukcesy pochodzącej z Żegiestowa Agnieszki Skalniak!

Pochodząca z Żegiestowa (z gminy Muszyna) Agnieszka Skalniak-Sójka w Mistrzostwach Europy w kolarstwie szosowym zdobyła 10. pozycję! Ale to nie jedyny sukces Polki.

Czytaj również: Mistrzostwa Europy Modeli Kosmicznych w Serbii: wielki sukces Polaków!

W tegorocznej odsłonie mistrzostw w Monachium w jeździe indywidualnej na czas, Agnieszce udało się wywalczyć 10. pozycję, a w wyścigu elity ze startu wspólnego zajęła 11. miejsce.

Ale to nie jedyne osiągnięcia naszej reprezentantki. Zawodniczka rodem z gm. Muszyna odnosi kolejne spektakularne, międzynarodowe sukcesy!

Więcej informacji możecie sprawdzać na bieżąco na profilu Agnieszki, która regularnie dzieli się swoimi najnowszymi osiągnięciami. - Po zgrupowaniu oraz Mistrzostwach Europy czas wrócić do ścigania z ekipą, po szosach Toskanii - pisała kilka dni temu Agnieszka Skalniak-Sójka - Pierwszy etap to jazda indywidualna na czas na dystansie 2,7 km a więc krótko szybko i po bólu - informowała Polka i... do drugiego etapu przystąpiła w koszulce lidera, ponieważ zwyciężyła w jeździe indywidualnej na czas!