Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Młodzi kucharze z Krynicy zdobyli II miejsce w konkursie „Dzikie Smaki Sądecczyzny”

Arkadiusz Tokarczyk i Mateusz Turek z klasy 3 Technikum Gastronomicznego ZSP im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju wywalczyli drugie miejsce w powiatowym konkursie „Dzikie Smaki Sądecczyzny”.

16 listopada br. reprezentanci siedmiu szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Nowosądecki wzięli udział w II edycji Powiatowego Konkursu Kulinarnego „Dzikie Smaki Sądecczyzny” w Muszynie. Przyrządzali potrawy z bażanta. Jury oceniało smak każdej z potraw, jej wygląd i sposób zaprezentowania na talerzu.

Reprezentanci krynickiej szkoły Arkadiusz Tokarczyk i Mateusz Turek przygotowali potrawę „Wykwintniś w smakach jesieni”. Dzięki swojej pysznej pracy zdobyli drugie miejsce oraz nagrody finansowe w wysokości 500zł.

W organizację konkursu włączył się starosta nowosądecki i Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Nowym Sączu. Nagrody finansowe dla najlepszych kucharzy ufundował Zarząd Powiatu Nowosądeckiego.

                                                                                         

 

Redakcja,

Źródło ZSP im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju

Fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!