Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Magik z Muszynki przebrał się za księdza i zrobił kolejny HIT! [WIDEO]

Zespół Magik Band, którego frontmanem jest Łukasz Mikulski z Muszynki, nie zwalnia tempa. Pomiędzy koncertowaniem, muzycy pracują w studiu i nagrywają kolejne teledyski, które cieszą się ogromną popularnością w internecie. Najnowsze dzieło Magika pt. "Kieliszki do góry" w kilka dni po premierze zostało odtworzone już ponad 30 tysięcy razy!

Czytaj również: Muszynka: Pożar samochodu na granicy! Kamper spłonął doszczętnie [ZDJĘCIA]


W utworze zaśpiewał znany w Małopolsce drużba weselny - Krzysztof Górka, a sam teledysk ,jak zwykle w przypadku Magik Band, przepełniony jest radością, muzyką i oczywiście... pięknymi kobietami.


Zobaczcie sami:


Redakcja

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!