Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Muszynka: Pożar samochodu na granicy! Kamper spłonął doszczętnie [ZDJĘCIA]

Wczoraj (13 sierpnia) około godziny 18.35 na drodze w Muszynce w miejscu gdzie przebiega granica polsko-słowacka, doszło do pożaru samochodu marki Fiat Ducato. Niestety pojazdu nie udało się uratować, lecz na szczęście nikomu nic się nie stało.

Czytaj również: Tylicz: Cztery osoby w szpitalu po zderzeniu osobówek

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że poza obrębem drogi pożarem całkowitym objęty był pojazd typu kamper marki Fiat Ducato. W wyniki pożaru nikt nie został poszkodowany. Kierowca pojazdu stał obok samochodu w bezpiecznej odległości i nie uskarżał się na żadne dolegliwości. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i podali jeden prąd piany na palący się pojazd. Strażacy pracowali w sprzęcie ochrony dróg oddechowych. Po godzinie pojazd został ugaszony i działania strażaków zostały zakończone - relacjonuje Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Pojazd uległ całkowitemu spaleniu. Przyczyna pożaru jest nieustalona.


Redakcja
fot. PSP Nowy Sącz

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!