Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Krynica Źródłem Kultury: Pierwszy koncert już 13 stycznia

W Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju odbyła konferencja prasowa dotycząca cyklu wydarzeń „Krynica Źródłem Kultury”.

Czytaj również: Krynica-Zdrój wkrótce powita zawodników Zimowych Igrzysk Polonijnych

 

Zimowy cykl imprez rozpocznie się już 13 stycznia koncertem zespołu Zakopower. – Organizując już po raz czwarty cykl wydarzeń „Krynica Źródłem Kultury”, kierujemy się nie tylko działalnością generującą zyski, ale również wypełniamy naszą misję społeczną – mówił Grzegorz Biedroń, prezes zarządu Uzdrowiska Krynica Żegiestów S. A. Dariusz Reśko, burmistrz Krynicy przyznał, że promowanie i umacnianie wizerunku miasta jako miejsca wyjątkowych, związanych z kulturą spotkań, to priorytet w strategii instrumentów promocyjnych. – Cieszę się, że ponownie spotykamy się w tym miejscu. Krynica jest prawdopodobnie jedynym miejscem, które gości tak wiele festiwali i wydarzeń kulturalnych w okresie zimowym – podkreślił Jan Malski, dyrektor artystyczny cyklu oraz przedstawiciel jednego z organizatorów.

Tegoroczna edycja Krynica Źródłem Kultury potrwa do 23 lutego, a rozpocznie się koncertem 13 stycznia. Podczas kolejnych 12 wydarzeń artystycznych zobaczymy między innymi Bajm, Kult, Chylińską, Czerwone Gitary i kabaret Ani Mru-Mru.

 

Redakcja

Źródło i fot.: UM Krynica-Zdrój

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!