Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

„Posłuchaj, mały”, czyli wszystko na temat psów

Na początku stycznia, pracownik filii na Czarnym Potoku odwiedził Integracyjne przedszkole Przystań - dzieci poznały potrzeby swoich pupili i wysłuchały opowieści o pieskach.

Czytaj również: Krynica Źródłem Kultury: Pierwszy koncert już 13 stycznia

 

Tym razem, wraz z książką do przedszkola wyruszyły przeróżne psiaki. Bajka pt. "Posłuchaj, mały" autorstwa Steve Smallmana i Gill McLean posłużyła do przeprowadzenia zajęć na temat prawdziwego i oddanego przyjaciela człowieka. Dzieci posłuchały opowieści o domowych pupilach, po czym dowiedziały się m.in. jak należy opiekować się psem, co zrobić żeby był szczęśliwy i czego w żadnym wypadku nie należy robić tym zwierzętom.  Przy okazji spotkania i zabawy, wszyscy mieli okazję wyprowadzić na spacer i poznać różne rasy tych mądrych czworonogów.

 

Redakcja,

Źródło i fot. Biblioteka Publiczna Krynica-Zdrój

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!