Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Wielki Piknik Rodzinny na Słotwinach Arenie w Krynicy-Zdroju!

W ostatni weekend maja w Krynicy-Zdroju odbędzie się wielki, dwudniowy Piknik Rodzinny na Słotwinach Arenie. Nie zabraknie sportowych emocji, atrakcji, animacji dla dzieci, konkursów i występów artystycznych. Gwiazdą wieczoru drugiego dnia pikniku będzie znana i lubiana Violka Marcinkiewicz. Na przybyłych gości będzie czekał również grill i tradycyjne ognisko! Każdy, kto będzie chciał przybyć na Słotwiny Arena może też liczyć na... darmowy transport.

Dwudniowa impreza z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka już dzisiaj zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. W sobotę (27 maja) podczas wielkiego otwarcia pikniku, zaprezentowany zostanie trójkołowiec - najnowsza atrakcja w bogatej ofercie stacji Słotwiny Arena. Tego dnia uczestnicy zabawy będą mogli wziąć też udział w warsztatach tanecznych dla rodzin i pokazie rozpalania ogniska. Najmłodsi oprócz wspólnych zabaw z Pingwinkiem i Kubusiem, będą mogli spróbować swoich sił w konkursach wokalnych, a później tańczyć przy rytmach muzyki serwowanej przez DJ-a. Gwoździem sobotniego programu będzie... pokaz chodzenia po ogniu!

Niedziela (28 maja) to prawdziwa erupcja atrakcji i dobrej zabawy. Już od godz. 10 Słotwiny Arena będą gospodarzem zawodów kolarskich dla dzieci, organizowanych przez Klub kolarski Agnieszki Skalniak. Oprócz emocji sportowych nie zabraknie też tych artystycznych. Na scenie wystąpią bowiem tancerze z grupy Butterfly Crew, sądecki raper Christophoros777 oraz dziecięca grupa taneczna Fruciaki. Wszystko przeplatane masą konkursów i zabaw z Pingwinkiem i Kubusiem. Gwiazdą wieczoru będzie natomiast znana i lubiana krynicka wokalistka Violka Marcinkiewicz - uczestniczka programów Must Be the Music i The Voice of Poland!


Każdy, kto chciałby wziąć udział w Rodzinnym Pikniku na Słotwinach Arenie, może liczyć na darmowy transport. Specjalne busy będą kursować na trasie:
Pasaż Krynicki - Słotwiny Arena (sobota: 15.30, 16.30, 17.30, niedziela 13.30, 14.30, 15.30)
Słotwiny Arena - Pasaż Krynicki (sobota 20.00, 21.00, 22.00; niedziela: 18.00, 19.00, 20.00)

Umówcie się - jeżeli jesteście grupą i chcecie dojechać na piknik, wystarczy zadzwonić: 516 030 884 lub 516 030 886 do soboty 27.05. do godz. 14.00.

Program Pikniku Rodzinnego na Słotwinach Arenie dostępny na stronie: http://www.slotwinyarena.pl/piknik-rodzinny-27-28-05/

Na imprezę zaprasza patron medialny wydarzenia - Krynica.TV

Redakcja

Źródło i fot. Organizator

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!