Już w najbliższą sobotę (20 stycznia) w Pijalni Głównej w ramach cyklu imprez pn. "Krynica Źródłem Kultury" odbędzie się koncert Grzegorza Turnaua. Dwoje naszych Czytelników wraz z osobami towarzyszącymi wybierze się na to wydarzenie zupełnie za darmo.

Policjanci Referatu do Walki z Przestępczością Narkotykową sądeckiej komendy zabezpieczyli prawie 400 gram amfetaminy. Jej posiadacz już trafił za kraty, a w więzieniu może spędzić nawet 10 lat.

1/2

Czytaj również:Grzegorz Turnau wystąpi w Krynicy! [WYGRAJ BILETY]

 

Uczniowie klas 3LO, 4TB, 4TI, 4TG i 4EH razem z gronem pedagogicznym zatańczyli poloneza i świetnie bawili się w krynickim hotelu. Nie zabrakło czerwonych podwiązek na szczęście oraz programu artystycznego. Bal odbył się 13 stycznia br. i na ten jeden wieczór wszyscy zapomnieli o nauce, powtórkach, egzaminach…

 

Już w najbliższy piątek (19 stycznia) w Pijalni Głównej w ramach cyklu imprez pn. "Krynica Źródłem Kultury" odbędzie się koncert zespołu Dżem. Dwoje naszych Czytelników wraz z osobami towarzyszącymi wybierze się na to wydarzenie zupełnie za darmo.

czwartek, 18 styczeń 2018 00:00

Dwa zwycięstwa krynickich hokeistów!

Miniony weekend przyniósł kolejne zwycięstwa krynickim hokeistom. KTH dwukrotnie rozgromiło zespół Stoczniowca. Niestety, golkiper krynickiej drużyny Bartosz Maza doznał kontuzji barku, która może wykluczyć go z gry na pewien czas.

W ubiegłym roku do Małopolski przyjechały osoby z 57 państw. Polacy też wybierają nasz region, a wśród najczęściej wymienianych atrakcji znalazła się Krynica – na 6 pozycji!

czwartek, 18 styczeń 2018 00:00

Babcie i babunie w przedszkolu „Piątka”

W przedszkolu „Piątka” odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie DKK dla przedszkolaków. To chyba nie przypadek, że tematem zajęć były babcie i dziadkowie... 

środa, 17 styczeń 2018 00:00

Park Światła na Górze Parkowej zaprasza

Na Górze Parkowej w Krynicy-Zdroju już od grudnia można podziwiać Park Światła. Dzięki ustawionym iluminacjom, choć na chwilę warto się przenieść do krainy fantazji.

„Ognisty ratownik – gorąca krew” to program, dzięki któremu Straż Pożarna włącza się do poprawy zaopatrzenia służby zdrowia w krew. Tym razem zebrano jej aż 13 i pół litra.

poniedziałek, 15 styczeń 2018 00:00

Powroźnik: Pożar sadzy w kominie [ZDJĘCIA]

1/2

Czytaj również: Kolejne miliony z unijnej dotacji dla Krynicy!

 

Około godziny 9. zastępy z jednostki w Krynicy-Zdroju oraz OSP Muszyna zadysponowane zostały do działań w Powroźniku. Po przybyciu na miejsce okazało się, że w budynku zapalił się przewód kominowy. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz podali proszek gaśniczy do przewodu kominowego. 

Po ugaszeniu pożaru, przewietrzono pomieszczenia i sprawdzono je na obecność stężeń gazów niebezpiecznych przy pomocy detektora wielogazowego.

[ZOBACZ ZDJĘCIA]

Strona 1 z 75

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!