Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

W miniony piątek (20 kwietnia), po godz. 13 na ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Krynicy-Zdroju doszło do potrącenia kobiety i jej córki. Choć zdarzenie w pierwszej chwili nie wyglądało groźnie, okazało się jednak, że piesze odniosły obrażenia. Policja i rodzina poszkodowanych poszukują kierowcy samochodu, który spowodował ten wypadek.

1/2

 

Czytaj również: Szczawnik: Las w ogniu! W akcji 5 zastępów strażackich [ZDJĘCIA, WIDEO]

 


To, co mogli zobaczyć w czwartek Sądeczanie, to w zasadzie 1/3 wyposażenia lotniczego Słowackich Sił Powietrznych, których trzon stanowi 12 zmodernizowanych MiG-29.

 

[ZOBACZ WIDEO]


Słowackie Siły Powietrzne w odróżnieniu od Czeskich, w całości wyposażone są sprzętem, który pamięta czasy Czechosłowacji. Czesi wymienili już większość floty pochodzenia sowieckiego, Słowacy jak dotąd wciąż ją modernizują.

 

{gallery}manewry_slowacja{/gallery}

 

Mija ponad 4 miesiące od dramatu, jaki w sylwestrową noc rozegrał się na ul. Ogrodowej w Muszynie. 31-letni mężczyzna miał wtedy powiadomić Policję, że jest atakowany przez inne osoby, po czym sam zaatakował je nożem, w konsekwencji czego trzy osoby trafiły do szpitala. Jeden z poszkodowanych, z raną kłutą serca ledwo uszedł z życiem. Choć sprawę nadal bada Prokuratura Okręgowa w Nowym Sączu, wiadomo dzisiaj m.in., że śledczy chcą postawić zarzuty w tej sprawie również innej osobie.

Między innymi warsztaty wyrabiania kwiatów z bibuły, pieczenie ziemniaków w kurnej chałupie czy wrób koronki klockowej mają zachęcić mieszkańców Nowego Sącza i okolicznych miejscowości, żeby tegoroczną majówkę spędzili w skansenie i Miasteczku Galicyjskim.

piątek, 20 kwiecień 2018 00:00

Nowy Sącz: Kradli blachę "na potęgę"

Policjanci prewencji zatrzymali na osiedlu Przetakówka w Nowym Sączu dwóch mężczyzn. Usłyszeli oni 5 zarzutów kradzieży blachy i uszkodzenia mienia. Teraz grozi im kilka lat pozbawienia wolności. 

1/2

 

Czytaj również: Muszyna: Dziennikarze TVP ujawniają bulwersujące fakty w sprawie sylwestrowego ataku nożownika [WIDEO]


Choć oficjalna przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana, można z dużą dozą prawdopodobieństwa przyjąć, że powstał on wskutek wypalania traw. Gmina Muszyna należy bowiem do regionów na Sądecczyźnie, które znajdują się w niechlubnej statystyce liczby interwencji związanych z wypalaniem traw.

 

[ZOBACZ ZDJĘCIA]


W akcji gaśniczej w Szczawniku uczestniczyły: JRG Krynica-Zdrój, OSP Muszyna, OSP Muszyna-Folwark, OSP Szczawnik oraz OSP Złockie.

 

 

 

Młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krynicy-Zdroju po raz kolejny uczestniczyła w akcji poboru krwi. Tym razem, pobrano krew od 25 osób, dzięki czemu uzyskano 11,250 ml krwi.

Emilia Nosal i Wiktor Reguła zostali wybrani najlepszymi zawodnikami w Gminych Mistrzostwach Szkół Podstawowych, w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców.

Dzisiaj (18 kwietnia) w nowosądeckim kinie Helios (Galeria Trzy Korony), odbędzie się kolejne już wydarzenie specjalne, adresowane wyłącznie do Pań, czyli Kino Kobiet. Tym razem z filmem „Daddy Cool”, ale jak zwykle z licznymi atrakcjami. Trzy nasze Czytelniczki wezmą w nim udział zupełnie za darmo!

Już jutro (18 kwietnia) w nowosądeckim kinie Helios (Galeria Trzy Korony), odbędzie się kolejne już wydarzenie specjalne, adresowane wyłącznie do Pań, czyli Kino Kobiet. Tym razem z filmem „Daddy Cool”, ale jak zwykle z licznymi atrakcjami. Dla naszych Czytelniczek mamy TRZY podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Strona 1 z 90

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!