Czytaj również: Turniej unihokeja chłopców dla szkół podstawowych. Zawodnicy walczyli do ostatniej bramki
Wtorek, (14 listopada 2023 r)
07:00 – 12:00 w części miejscowości Witowice Górne, od przysiółka Wiśnicz w kierunku Witowic Dolnych
07:00 – 17:00 w części miejscowości Polna, budynki nr 48, 49, 50, 50A, 118, 119, 123, 284, oraz Stróże budynki nr 232, 233, 268, 276, 293, 497, 556, 589, 630.
07:00 – 17:00 w miejscowości Stróże, Stróże Fabryka Maszyn
07:00 – 08:00 w części miejscowości Stróże, osiedla: Berdechów, Wyskidzianki, i okolice, oraz Polna od strony Stróż, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
08:00 – 09:00 w części miejscowości Gródek nad Dunajcem, od okolic Zespołu Szkół w kierunku przysiółka Koszarka
08:00 – 14:00 w części miejscowości Gródek nad Dunajcem, budynki numery: 39, 102, 114, 151 i okoliczne
08:00 – 15:00 w miejscowości Leluchów, od numeru 21A do 29
11:30 – 13:30 w miejscowościach: Gródek, Biała Niżna Słopna, Brzezie, i okoliczne
11:30 – 13:30 w miejscowości Wyskitna,
12:00 – 14:00 w części miejscowości Gródek nad Dunajcem, od okolic Zespołu Szkół w kierunku przysiółka Koszarka
16:00 – 18:00 w części miejscowości Stróże, osiedla: Berdechów, Wyskidzianki, i okolice, oraz Polna od strony Stróż, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
Środa (15 listopada 2023 r.)
07:00 – 12:00 w miejscowości Klęczany, przysiółek Zagórze w kierunku Kamieniołomu
08:00 – 13:00 w części miejscowości Przysietnica, w kierunku Gajówki.
08:00 – 14:00 w Krynicy-Zdroju, ul. Czarny Potok, budynki zasilane ze złącz kablowych numery: 1470, 19792- okolice numerów: 30A oraz 77
09:00 – 14:00 w części miejscowości Podegrodzie, złącza kablowe nr 14762, 18266, w pobliżu adresu Podegrodzie 589
11:15 – 13:00 w miejscowościach: Biała Niżna -Granice ,Biała Niżna SKR , Biała Niżna Wysypisko Gródek,
Czwartek (16 listopada 2023 r.)
07:00 – 08:00 w miejscowości Grybów, baza SKR, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
08:00 – 13:00 w części miejscowości Krynica Zdrój, złącza kablowe numery: 1280, 1646, 23518 w pobliżu budynków ulica Halna 47A, 47B 49,
08:00 – 14:00 w części miejscowości Jamnica, okolice budynków nr: 76, 173,
09:00 – 15:00 na granicy miejscowości Żbikowice, Wronowice, przysiółek Równie i okolice
11:30 – 13:30 w miejscowościach: Gródek, Biała Niżna Słopna, Brzezie, i okoliczne
11:30 – 13:30 w miejscowości Wyskitna,
14:00 – 16:00 w miejscowościach: Biała Niżna -Granice ,Biała Niżna SKR , Biała Niżna Wysypisko Gródek,
16:00 – 18:00 w miejscowości Grybów, baza SKR, krótkotrwałe przerwy dla zmiany zasilania
Piątek (17 listopada 2023 r.)
08:00 – 14:00 w miejscowości Ptaszkowa, osiedla: Pagórek Niżny, Cieniawka, Warchołówka, budynki za stara Plebanią, oraz w Cieniawie numery: 62, 112, 197, od 224 do 226, 273, 306. i okolice
09:00 – 13:00 na granicy miejscowości: Juraszowa, Rogi, przysiółek Poszczyny w kierunku Podegrodzia
Redakcja,
inf. Grupa Tauron Dystrybucja, fot archiwum red.