Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Mochnaczka Wyżna: Samochód wypadł z drogi [ZDJĘCIA]

Dzisiaj (2 listopada) około godziny 12 w Mochnaczce Wyżnej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Kierująca Citroenem Picasso z niewyjaśnionych przyczyn straciła panowanie nad pojazdem, który wypadł z drogi. Na szczęście kobiecie nic się nie stało.

Czytaj również: Mochnaczka Niżna: Pożar sadzy w kominie! [ZDJĘCIA]

- Kierująca pojazdem znajdowała się obok pojazdu i nie uskarżała się na żadne dolegliwości, które wymagałyby podjęcia interwencji medycznej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu klem w pojeździe oraz poleceniu uczestniczce zdarzenia przejścia w bezpieczne miejsce. Po przybyciu na miejsce Policji pojazd przekazano właścicielce - informuje Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.


Redakcja
fot. PSP Nowy Sącz

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!