Krynica: Wypadek na ul. Pułaskiego! Kobieta w szpitalu [ZDJĘCIA]

Wczoraj (3 grudnia) po godz. 17.00 w Krynicy-Zdroju doszło do wypadku na ul. Pułaskiego. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, a poszkodowana w wyniku zdarzenia kobieta została przewieziona do szpitala.

Czytaj również: Wypadek w Krynicy! Jedna osoba ranna [ZDJĘCIA]


Wczoraj (3 grudnia) kilkanaście minut po godzinie siedemnastej Straż Pożarną zadysponowano do działań na ulicy Pułaskiego w Krynicy-Zdroju. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia czołowego samochodów marki Opel i Kia. Pojazdy znajdowały się na jednym pasie ruchu – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

- Samochodami podróżowało łącznie osiem osób i jedna z nich zgłaszała dolegliwości. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Dokonano odpięcia akumulatorów w rozbitych pojazdach. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. W celu zabrania uszkodzonych samochodów na miejsce zdarzenia ściągnięto samochody pomocy drogowej. Do czasu usunięcia pojazdów na miejscu pozostał patrol Policji – wyjaśnia rzecznik i dodaje, że działania strażaków trwały ponad półtorej godziny.


Redakcja
Źródło, fot.: Komenda Miejska Straży Pożarnej w Nowym Sączu

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!