Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Krynica: Wiatr powalił drzewo na pensjonat! [ZDJĘCIA]

Od dwóch dni, strażacy mają pełne ręce roboty w związku z silnym wiatrem, jaki występuje w naszym regionie. Halny zrywa linie energetyczne i powala drzewa. Jedno z nich oparło się o pensjonat w Krynicy-Zdroju. Nikomu nic jednak się nie stało.

O problemach mieszkańców Krynicy i Muszyny z dostępem do energii elektrycznej pisaliśmy już w artykule: Krynica, Muszyna: Ponad 1000 domów bez prądu!

Silny wiatr powalał też drzewa na drogi w Bereście i na ul. Zieleniewskiego w Krynicy. Jedno z nich przewróciło się również na pensjonat przy ul. Zdrojowej.
Halny uszkodził także dach na jednym z domów przy ul. Rynek w Tyliczu.


Na zdjęciach: Działania strażaków przy ul. Zdrojowej w Krynicy oraz w Bereście.


Redakcja
fot. PSP Nowy Sącz, OSP Berest

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!