Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Piłka nożna: Mineralni nie zwalniają tempa

Pomimo zimy, oraz trudnych warunków dla piłkarzy, młodzi zawodnicy z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Mineralni nie zwalniają tempa i wciąż wygrywają coraz więcej spotkań.

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, w dniach 16 i 17 grudnia, chłopcy z roczników 2007 i 2008 uczestniczyli w dwudniowym turnieju rozgrywanym pod balonem w Krakowie. W zawodach Fame Sport Cup 2017 brało udział 16 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy, a mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym, w czasie 12 minutowym.

W pierwszym dniu bilans Mineralnych wynosił 6 wygranych i 1 przegrana, co przełożyło się awansem chłopaków do Ligi Mistrzów.

W drugim dniu zmęczenie dawało o sobie znać, ale i tak dzielni Mineralni wygrali 4 mecze, 1 zremisowali i 2 ostatecznie przegrali.

Bilans na koniec turnieju:

- 10 wygranych

- 3 przegrane

- 1 remis               

 

Redakcja, źródło i fot: MUKS Mineralni

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!