Kryniczanie przywieźli ze Świętokrzyskiej Olimpiady Taekwondo 9 medali!

Podczas Świętokrzyskiej Olimpiady Taekwondo (21 grudnia) w Ostrowcu Świętokrzyskim Krynicę-Zdrój reprezentowało dziesięcioro młodzików i kadetów z klubu Arcus.

Czytaj również: Krynica rajem dla rowerzystów? Powstanie pumptrack, tory enduro i 100 kilometrów tras [WIDEO]

Tegoroczny Mistrz Polski Kadetów Bartek Horoszko w Ostrowcu nie dał szans rywalom, w kategorii do -65kg. i wygrał wszystkie walki przed czasem. Podobnie wysoką formę zaprezentowała Kadetka Weronika Zaprzałka wygrywając kategorię do 41kg. Złoty medal wywalczył w kategorii do 53kg Piotr Domiter oraz w kategorii Młodzików do 30kg Oliwier Majewski. Na drugim stopniu podium stanęli młodzicy Konrad Jarząb w kat. do -30kg, Xawier Michalski w kat. do 30kg oraz Nikol Seredyńska -24kg.  Brązowe medale z zawodów przywiozły również: kadetka Karolina Szlaga -41kg oraz młodziczka Olga Jeżak – 40kg.

Łącznie w zawodach wystartowało ponad 200 zawodników z Polski, Słowacji i Białorusi, a reprezentacja Krynickiego Klubu Arcus zdobyła 9 medali: 4 złote, 3 srebrne i 2 brązowe.