Kolejne podium na koncie Natalii Tomasiak

Kryniczanka Natalia Tomasiak zajęła 2 miejsce w festiwalu „Transylvania 20 km”, który odbył się we francuskich Alpach.

Czytaj również: Druhowie OSP Muszyna zbierają pieniądze na defibrylator

To był bardzo dobry weekend w wykonaniu zawodników Salomon Suunto Team. Bartłomiej Przedwojewski zwyciężył w silnie obsadzonym Skyrace des Matheysins o długości 27 km/+1980 m, będącym jednocześnie czwartą odsłoną tegorocznego Pucharu Świata Skyrunning. Natalia Tomasiak zajęła drugie miejsce na najkrótszym dystansie festiwalu Transylvania 100 – największej górskiej imprezie biegowej rozgrywanej w kraju Draculi.

Z licznej grupy Polaków najlepiej zaprezentowała się kryniczanka Natalia Tomasiak, która zajęła 2 miejsce na najkrótszym dystansie Transylvania 20 km. Trasę, która w rzeczywistości liczyła 25 km/+1500 metrów pokonała w czasie 2:45 minut, ustępując jedynie Rumunce Ilince Marii Tempeanu.

Warto wspomnieć o bardzo dobrym 9 miejscu, które na dystansie 100 km zajął  Dawid Atanasow Ancew. Na 50-kilometrowej trasie 8 lokatę wywalczył z kolei Adam Michalik.