Gminne Mistrzostwa w siatkówce dziewcząt i chłopców

Gminne Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Siatkówce Dziewcząt i Chłopców zostały rozegrane wczoraj, tj 8 marca 2017 roku

Zawody zostały rozegrane w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju. W turnieju udziały wzięły drużyny:  Samorządowego Centrum Edukacji Szkolnej w Tyliczu, Samorządowego Centrum Edukacji Szkolnej w Bereście oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Krynicy-Zdroju. Drużyny chłopców rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Dziewczęta rozegrały mecz finałowy, w którym gospodynie zdecydowanie pokonały koleżanki z Berestu. Wszystkie zespoły uczestniczące w turnieju uhonorowane zostały dyplomami i pucharami. Najlepszymi zawodnikami turnieju wybrani zostali Amelia Bębenek i Patryk Wolak z drużyny SP nr 2.