Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Tragiczny Sylwester w Muszynie! Nożownik zaatakował grupę młodych osób

Dramatyczne informacje docierają do nas z Muszyny. Według nieoficjalnych doniesień, do których dotarł nasz portal, trzy osoby zostały napadnięte i ciężko pobite na jednej z ulic w uzdrowisku. Jeden z dwóch napastników miał użyć noża. Policja zatrzymała w tej sprawie jedną osobę. Trwa śledztwo prokuratorskie.

AKTUALIZACJA: Stanowisko Policji w sprawie ataku nożem w Muszynie!

- Mogę jedynie powiedzieć, że obecnie wykonywane są czynności procesowe. Z racji tego, iż jest to początkowy etap postępowania, ze względu na jego dobro nie udzielamy szczegółowych informacji. Jedna osoba została zatrzymana. W związku z informacjami pojawiającymi się w ostatnim czasie chciałbym poinformować, iż osobą zatrzymaną nie jest policjant - mówi w rozmowie z Krynica.TV Rafał Gruszka, Prokurator Rejonowy z Muszyny.


Według nieoficjalnych informacji, do jakich dotarł nasz portal, trzy osoby nadal znajdują się w szpitalu. Jeden z mężczyzn dopiero wczoraj wieczorem wybudził się ze śpiączki.

Ze względu na dobro postępowania i jego uczestników, Redakcja portalu Krynica.TV postanowiła usunąć relację wydarzeń przedstawioną przez osobę związaną z otoczeniem poszkodowanych.


Do sprawy powrócimy...


Redakcja
fot. Informator, arch.

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!