Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Uczniowie w Tyliczu obchodzili Europejski Dzień Języków

Między innymi w czasie konkursów, prezentacji multimedialnych oraz kiermaszu uczniowie z Tylicza świętowali Europejski Dzień Języków.

26 września to dzień, w którym Rada Europy chce zachęcić 800 milionów Europejczyków z 47 krajów do nauki języków obcych.

I właśnie tego dnia uczniowie w Tyliczu wzięli udział w konkursach i prezentacjach multimedialnych na temat Europejskiego Dnia Języków i wycieczki do Wiednia i Bratysławy. Uczniowie zaskoczyli swoją kreatywnością w konkursie plastycznym, talentem i oryginalnością w konkursie piosenki obcojęzycznej oraz wiedzą w quizie o krajach anglo i niemieckojęzycznych.

Tego dnia odbył się również kiermasz wypieków przygotowanych przez uczniów i ich rodziców. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży będą przeznaczone na pomoce dydaktyczne do szkolnej sali językowej. Uczniowie młodszych klas świętowali ten dzień podczas lekcji języka angielskiego wykonując projekty dotyczące języków obcych.

 

Redakcja,

Źródło: SCEZ Tylicz, fot. Logo Europejskiego Dnia Języków

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!