Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Gabriela i Magdalena z Krynicy wśród 307małopolskich stypendystów

Dwie uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju otrzymały stypendia Prezesa Rady Ministrów.

W środę 8 listopada 2017 roku w Sali Teatralnej Kuratorium Oświaty w Krakowie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Prezesa Rady Ministrów 307 stypendystom z województwa małopolskiego. Wśród nich znalazły się dwie uczennice ZSP im. Jana Pawła II: Gabriela Węgrzyn z klasy 3 technikum ekonomicznego oraz Magdalena Miczołek z klasy 3 liceum ratowniczego. Pierwsza z nich okazała się najlepsza wśród uczniów techników ZSP, druga to najlepsza uczennica liceum przy ZSP w Krynicy-Zdroju.

Wyróżnionym uczniom dyplomy wręczyła Barbara Nowak – Małopolski Kurator Oświaty – która pogratulowała zarówno wszystkim zebranym uczniom, jak i ich rodzicom i nauczycielom.

 

Redakcja,

Źródło i fot.: ZSP Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!