Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

12-latka z Muszyny wystąpi na międzynarodowych zawodach w Rosji!

Natalia Zielińska z Muszyny wygrała 10 edycję Breakmanii. Teraz przygotowuje się, aby godnie reprezentować nasz kraj w Rosji, w 2018 roku.

Uczniowie znanej i lubianej w Muszynie oraz Krynicy grupy Butterfly Crew zawojowali 10 edycję Breakmanii na Mazurach. Wrócili z pucharem, a także II i III miejscem w różnych kategoriach tanecznych.


I miejsce w kategorii b-girl do lat 12 zajęła Natalia Zielińska z Muszyny, która tym samym weszła do topowej 16. w Battle off Style i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, będzie reprezentować nasz kraj w przyszłym roku, we Włodzimierzu w Rosji. Wyjazd organizowany jest na wiosnę 2018 roku. Będzie to kilka dni nie tylko ciężkiej pracy, zawodów i treningów, ale też zwiedzanie takich miast jak: Daugavpils (Łotwa),Włodzimierz i Moskwa.


Oprócz Natalii duży sukces odnieśli Bartosz Peregrym, który zajął 2 miejsce w kategorii do lat 12, oraz Szymon Hopej, który zajął 3 miejsce.

Redakcja
fot. Butterfly Crew

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!