Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Wypadek w Tyliczu! Jedna osoba ranna w zderzeniu trzech samochodów [ZDJĘCIA]

Wczoraj (30 grudnia), kilka minut przed godziną trzynastą na ulicy Pułaskiego w Tyliczu doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych, którymi podróżowało aż 11 osób. Jedna z nich trafiła do szpitala.

Czytaj również: Berest: Przeżyli wypadek, omal nie padli ofiarą kolejnego zdarzenia [WIDEO, ZDJĘCIA]


W wypadku uczestniczyły samochody Łada Niva Toyota Corolla oraz Audi A6. - Jeden z pojazdów jadąc w kierunku Tylicza, wpadł w poślizg i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód, a trzeci najechał na wypadek. Jedna osoba została poszkodowana, a pomocy udzieliła jej załoga karetki Pogotowia Ratunkowego. Ruch na drodze na czas działań odbywał się wahadłowo. Polegały one na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i przeprowadzeniu wywiadu na temat osób poszkodowanych. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie zgłaszali żadnych dolegliwości. Dokonano więc odłączenia klem akumulatorów oraz sprawdzono wycieki płynów eksploatacyjnych - relacjonuje Marian Marszałek, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.


Działania strażaków trwały dwie i pół godziny.

Redakcja
fot. PSP Nowy Sącz

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!