Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Wypadek w Mochnaczce Wyżnej! Ranna kobieta [ZDJĘCIA]

Wczoraj (23 maja), kilkanaście minut przed godziną dziewiątą w Mochnaczce Wyżnej doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego i dostawczego. W wyniku odniesionych obrażeń do szpitala trafiła kierująca osobówką.

Czytaj również: Krynica pod wodą! Skutki gwałtownej burzy [WIDEO]

- Samochód dostawczy znajdował się poza jezdnią na kołach, natomiast osobowy leżał na dachu w przydrożnym rowie. Kierujący pojazdem dostawczym nie odniósł żadnych obrażeń, a kierująca samochodem osobowym znajdowała się pod opieką przejeżdżających świadków zdarzenia. Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie oraz kierowaniu ruchem wahadłowo z uwagi na ustawione pojazdy uprzywilejowane na drodze - relacjonuje Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Czytaj również: O krok od tragedii! Dwóch nastolatków zatruło się narkotykami na Górze Parkowej

Redakcja
Źródło i fot. PSP Nowy Sącz

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!