Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Wypadek w Bereście! Dwie osoby ranne [ZDJĘCIA]

Wczoraj (26 grudnia) około godziny 9.24 w Bereście doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. W wyniku odniesionych obrażeń dwie osoby trafiły do szpitala.

Czytaj również: Tragedia w Nowej Wsi! 20-latek był trzeźwy, 12-latka z babcią przechodziły przez jezdnię? [ZDJĘCIA]


- Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na prawym poboczu jezdni (poza jej obrębem) znajdowały się samochody RENAULT SCENIC oraz SEAT ALHAMBRA. Samochodami podróżowały cztery osoby. Jedna z osób przed przybyciem strażaków pojechała do szpitala. Pozostałym osobom pomocy udzielała załoga karetki Pogotowia Ratunkowego. Jeden samochód na łuku drogi uderzył w prawidłowo jadący drugi samochód,który wypadł z jezdni i dachował. Dwie osoby zabrane zostały do szpitala. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu klem od akumulatorów w pojazdach. Na miejsce zdarzenia zadysponowano również pługopiaskarkę - relacjonuje Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.


Działania strażaków trwały godzinę.


Redakcja
fot. PSP Nowy Sącz

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!