Tragedia w Nowym Sączu: Zamordowano mieszkankę Mochnaczki Wyżnej i jej syna?

Dzisiaj (16 listopada) na ul. 29 listopada w Nowym Sączu dokonano tragicznego odkrycia. W jednym z mieszkań ujawniono zwłoki młodej kobiety i jej 7-letniego syna. Partner zamordowanej najprawdopodobniej popełnił samobójstwo na terenie swojej firmy w gminie Kamionka Wielka. Jak nieoficjalnie udało nam się ustalić, zamordowana kobieta pochodziła z Mochnaczki Wyżnej.

Czytaj również: Mochnaczka: Znowu ktoś zaczepia dzieci! OSTRZEGAMY!

- Dzisiaj, kilka minut po godzinie 5 rano, policjanci otrzymali zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że w jednym z zakładów pracy na terenie gminy Kamionka Wielka ujawniono zwłoki mężczyzny. Na miejscu policjanci wraz z prokuratorem wstępnie wykluczyli, by do jego śmierci ktoś się przyczynił - informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - Ciało kobiety i dziecka zostało ujawnione w mieszkaniu w Nowym Sączu w toku czynności, które prowadzono w związku ze znalezionym rano ciałem mężczyzny. Obecnie ustalamy okoliczności i przyczyny tego zdarzenia, a na miejscu pracuje grupa dochodzeniowa z sądeckiej Policji, pod nadzorem prokuratora. Z uwagi na to, że czynności nadal trwają, na tę chwilę nie udzielamy w tej sprawie żadnych dodatkowych i szczegółowych informacji - dodaje oficer prasowy.


Z nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta pochodziła z Mochnaczki Wyżnej. Po wyjściu za mąż wyprowadziła się do Nowego Sącza, gdzie prowadziła salon fryzjerski.


Sąsiedzi młodego małżeństwa są wstrząśnięci. Przeczytaj ich relacje TUTAJ!


Do sprawy wrócimy...


Redakcja
fot. Marek Jaśkiewicz

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!