Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Polany: Strażacy pompowali wodę z zalanej piwnicy

W poniedziałek (7 sierpnia) w godzinach porannych zastępy Straży Pożarnej wysłano do działań w miejscowości Polany. Doszło tam do zalania piwnicy w budynku szkoły.

Czytaj również: Nawałnica w Bereście! Zalane domy, akcja strażaków


W poniedziałek (7 sierpnia) kilka minut po godzinie dziewiątej zastępy z JRG w Krynicy-Zdroju oraz OSP Polany zadysponowane zostały do działań w Polanach. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że w piwnicy budynku szkoły, w pomieszczeniu kotłowni, doszło do uszkodzenia rury doprowadzającej wodę. W wyniku tego doszło do jej zalania na głębokość około 1,5m – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

- Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wypompowaniu wody ze studzienki znajdującej się w odległości około 150 m od budynku szkoły, w celu dotarcia do zaworu, którym po wypompowaniu wody zatrzymano wyciek w pomieszczeniu kotłowni. Następnie przy użyciu pompy szlamowej przystąpiono do wypompowania wody w pomieszczenia kotłowni. Działania strażaków trwały ponad trzy godziny – dodaje rzecznik.


Redakcja
Źródło i fot.: KM PSP w Nowym Sączu

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!