Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Piorunka: Dwie osoby w szpitalu, zderzyły się trzy osobówki

Wczoraj (14 sierpnia) w gminie Krynica-Zdrój w miejscowości Piorunka doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. W wyniku tego wypadku dwie osoby zostały zabrane do szpitala.

Czytaj również: Żegiestów: Dzieci smażyły frytki. Dom omal nie poszedł z dymem


Wczoraj około godziny 10.31 zastępy z JRG w Krynicy-Zdroju oraz z OSP Berest zadysponowane zostały do działań w Piorunce. - Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na drodze wojewódzkiej nr 981 doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na miejscu obecny był zespół Pogotowia Ratunkowego, który wracał z innego zdarzenia i najechał na wypadek. W karetce pogotowia znajdowały się dwie osoby poszkodowane. Pojazdami podróżowało łącznie osiem osób – informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej PSP w Nowym Sączu.

- Samochody znajdowały się na obydwu pasach jezdni, a ruch na drodze odbywał się wahadłowo, umożliwiając przejazd tylko pojazdom osobowym. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz przeprowadzeniu wywiadu na temat osób poszkodowanych. Poza dwoma osobami znajdującymi się w karetce pozostali uczestnicy nie zgłaszali żadnych obrażeń. Odłączono klemy akumulatorów, zebrano wycieki płynów eksploatacyjnych przy użyciu sorbentu. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Po zakończeniu czynności operacyjnych przez Policję samochody zepchnięto na pobocze – wyjaśnia rzecznik, dodając, że działania strażaków trwały trzy godziny.


Redakcja
Źródło, fot.: PSP w Nowym Sączu

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!