Mochnaczka: Znowu ktoś zaczepia dzieci! OSTRZEGAMY!

Pisaliśmy już o przypadkach z Roztoki Wielkiej i Krynicy, gdzie nieznany mężczyzna miał jeździć samochodem, zaczepiać dzieci i młode dziewczyny i proponować podwózkę. Teraz nasi Czytelnicy alarmują o podobnych sytuacjach, do jakich w ostatnich dniach miało dojść w Mochnaczce Wyżnej i Niżnej.

- Po naszej wiosce znowu jeździ jakiś facet, który zaczepia dzieci, oferuje im podwózkę, częstuje cukierkami, a gdy dzieci nie chcą wsiąść, robi się agresywny. Jeździ czerwonym małym dostawczakiem. Początek rejestracji KGR, łysy koleś, ciemna karnacja. Sprawa została zgłoszona na Policję - informuje jeden z mieszkańców Mochnaczki Niżnej. Kolejny Czytelnik informuje nas, że podejrzany mężczyzna miał zaczepiać dzieci również w Mochnaczce Wyżnej.
Portal Krynica.TV wielokrotnie informował o tego typu przypadkach, do jakich w ostatnim czasie dochodzi na terenie naszej gminy.


Krynica: Zaproponował podwózkę, potem był agresywny! OSTRZEGAMY!
Krynica/Roztoka: Nieznany mężczyzna zaczepia dzieci?


Dotarliśmy również do osoby, która w przeszłości omal nie padła ofiarą pedofila na terenie Krynicy, a która w ostatnim czasie spotkała swojego oprawcę w rejonie jednego z krynickich przedszkoli. Ze względu na dobro śledztwa, postanowiliśmy ją jednak usunąć. Kobieta zgłosiła się również na krynicki komisariat, gdzie złożyła obszerne zeznania.


Do tematu będziemy powracać...


Wiesz coś na ten temat? Pisz - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja
fot. Marek Jaśkiewicz

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!