Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Mochnaczka Wyżna: Wjechał w barierę ochronną i uciekł!

W minioną niedzielę (19 marca), W Mochnaczce Wyżnej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Kierujący Volkswagenem Golfem stracił panowanie nad pojazdem na łuku drogi i wjechał w barierę ochronną. Samochód zakleszczył się, a kierowca postanowił porzucić pojazd i oddalić się z miejsca zdarzenia.

Strażacy dotarli na miejsce ok. godz. 13:40. - Pojazd był zaczepiony prawym błotnikiem o barierę ochronną. W samochodzie od strony kierowcy była także rozbita szyba. Nasze działania polegały na odczepieniu pojazdu i przekazaniu go Policji - mówi w rozmowie z Krynica.TV Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Sprawę wyjaśnia sądecka Policja.

Redakcja
fot. PSP Nowy Sącz (zdjęcie ilustracyjne)

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!