Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Krynica: Zwłoki kobiety przy ul. Kościuszki!

Dzisiaj (7 marca), przed jednym z bloków przy ul. Tadeusza Kościuszki w Krynicy-Zdroju pojawiły się służby ratunkowe, wezwane przez sąsiadów kobiety, z którą od kilku dni nie mogli się skontaktować. Gdy strażacy weszli do mieszkania zastali w nim zwłoki ok. 70-letniej kobiety.

Czytaj również: Krynica: Ujawniono ludzkie zwłoki w mieszkaniu! Rozkładały się kilkanaście dni?


Ok. godz. 11 na prośbę Policji i ratowników Pogotowia Ratunkowego, na miejsce zadysponowano zastęp strażacki z JRG w Krynicy-Zdroju. - Z uzyskanych przez strażaków informacji wynikało, że z lokatorką jednego z mieszkań na drugim piętrze nie ma kontaktu od kilku dni. Strażacy rozłożyli drabinę mechaniczną pod okno balkonowe i weszli do mieszkania, w którym znaleźli ciało ok. 70-letniej kobiety. Obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon - relacjonuje w rozmowie z Krynica.TV Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.

Okoliczności i przyczyny śmierci kobiety wyjaśnia Policja. Działania strażaków zakończyły się przed godz. 12.

 

Redakcja
fot. Straż Miejska Targówek (zdjęcie ilustracyjne)

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!