Krynica: Zaproponował podwózkę, potem był agresywny! OSTRZEGAMY!

Docierają do nas kolejne, niepokojące doniesienia w sprawie nieznanego mężczyzny, który w okolicach Roztoki Wielkiej i Krynicy, miał jeździć samochodem i zaczepiać dzieci i młode dziewczyny. Według świadków, do takiego zdarzenia doszło również w miniony poniedziałek (16 października) na ul. Szczawiczne w Krynicy-Zdroju.

- Około 21.20 w Krynicy koło ulicy Szczawiczne na nieoświetlonej drodze jeździło ciemne auto najprawdopodobniej hatchback. Kierowca zaczepiał młodą dziewczynę i proponował podwiezienie. Po odmowie kierowca robił się agresywny. Kiedy nadjechał inny samochód, ten mężczyzna był zmuszony odjechać. Jeżeli czyta to ktoś, kto właśnie najechał na taką sytuację przy ulicy Szczawiczne i może orientuje się co to była za marka samochodu albo coś, co owy pojazd wyróżniało, proszę o kontakt. Każdego, kto to czyta serdecznie proszę o udostępnienie. Może uda nam się go złapać - pisze do nas Czytelnik.


Przypomnijmy, że to nie jedyna taka sytuacja, do której doszło w ostatnim czasie w naszym regionie. Według naszych Czytelników, podobne zdarzały się przede wszystkim w Roztoce Wielkiej. Pisaliśmy o tym w artykule: Krynica/Roztoka: Nieznany mężczyzna zaczepia dzieci?


Jeśli wiesz coś więcej na ten temat, skontaktuj się z nami - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - lub powiadom Policję!


Redakcja
fot. PixaBay

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!