Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Krynica: Strażacy weszli siłą do mieszkania. Kobieta nie żyła od kilku dni!

Tragiczny finał miała strażacka interwencja przy ul. Kraszewskiego w Krynicy-Zdroju. Ratownicy wezwani do jednego z mieszkań, wyważyli drzwi wejściowe i zastali w nim niestety zwłoki kobiety. Starsza pani zmarła najprawdopodobniej z przyczyn naturalnych.

Czytaj również: Krynica: O krok od tragedii! Czad w mieszkaniu, dwie osoby trafiły do szpitala


Kryniccy policjanci zostali poproszeni o pomoc w ustaleniu, czy kobieta nie potrzebuje pomocy, gdyż nie można się z nią skontaktować od kilku dni. Gdy przybyli na miejsce zastali zamknięte drzwi. Lokatorka nie odpowiadała też na wezwania.


Na ul. Kraszewskiego sprowadzono zatem strażaków, którzy weszli do mieszkania. Niestety na jakąkolwiek pomoc było już zbyt późno. Wstępnie wykluczono jednak, by do śmierci kobiety ktoś się przyczynił.

Redakcja
fot. PSP Nowy Sącz (zdjęcie ilustracyjne)

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!