Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Krynica: Stanowisko Policji w sprawie mężczyzny, który zaczepia dzieci i dziewczyny

Po naszych publikacjach dotyczących nieznanego mężczyzny, który ma jeździć samochodem po naszym regionie i zaczepiać dzieci i młode dziewczyny, Komenda Miejska Policji ustosunkowała się do tematu.

O sprawie pisaliśmy już dwukrotnie w artykułach:
Krynica: Zaproponował podwózkę, potem był agresywny! OSTRZEGAMY!
Krynica/Roztoka: Nieznany mężczyzna zaczepia dzieci?


Jednocześnie poprosiliśmy o komentarz do tych spraw funkcjonariuszy sądeckiej Policji. - Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu oraz w Krynicy-Zdroju nie odnotowała w ostatnim czasie żadnych oficjalnych zgłoszeń, dotyczących tego typu zachowań - informuje nas asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. - Apelujemy zatem, by informować policjantów o każdym takim przypadku. Tylko wtedy funkcjonariusze będą mogli odpowiednio reagować, czy też zwiększyć liczbę patroli w miejscach, gdzie mogło dojść do tego rodzaju zachowań - dodaje Iwona Grzebyk-Dulak.


Tymczasem w sieci nadal wrze. Kolejne osoby potwierdzają, że w ostatnim czasie nieznany mężczyzna jeżdżący samochodem zatrzymuje się w nieoświetlonych miejscach, proponuje podwiezienie dzieciom i młodym dziewczynom.


Wiesz coś więcej na ten temat? Skontaktuj się z nami - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja
fot. Marek Jaśkiewicz

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!