Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Krynica/Roztoka: Nieznany mężczyzna zaczepia dzieci?

Dzisiaj w mediach społecznościowych pojawił się apel mieszkanki Roztoki Wielkiej o pomoc w ustaleniu numerów rejestracyjnych pojazdu, którym ma przemieszczać się nieznany mężczyzna zaczepiający dzieci w okolicach Krynicy-Zdroju i Roztoki Wielkiej.

Czytaj również: Szczegóły wypadku w Łabowej: Był pijany, wiózł dziecko. Zginęła niewinna kobieta [ZDJĘCIA]

Apel opublikowany na Facebooku brzmi:


"W miejscowości Roztoka Wielka/k Krynicy-Zdrój jeździ jakiś nieznany typ i zaczepia małe dzieci oraz młode dziewczyny. Jeżeli ktoś też miał taką podobną sytuację bądź ma nr. rejestracyjne to proszę o komentarz. Zatrzymuje się w miejscach, gdzie nie ma oświetlenia i trudno jest spisać numery."


Oczekujemy na komentarz sądeckiej Policji w tej sprawie. Apelujemy jednocześnie, by każdą, tego rodzaju sytuację, zgłaszać na Policję. Tylko wtedy funkcjonariusze mogą wysłać dodatkowe patrole do danej miejscowości.


Redakcja
fot. Google Street View

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!