Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Krynica: Narkotyki w samochodzie. Policyjna akcja na Kraszewskiego!

29-letni mieszkaniec Muszyny podczas przeszukania tłumaczył funkcjonariuszom Policji, że marihuanę ma na własny użytek i pali ją na lepszy sen. Jednakże wyjaśnienia te na nic się zdały, ponieważ policjanci zatrzymali mężczyznę i postawili mu zarzuty. Teraz grożą mu nawet trzy lata więzienia.

Czyta również: Stanowisko Policji w sprawie ataku nożem w Muszynie!


Zatrzymanie mężczyzny miało miejsce kilkanaście dni temu ok. godz. 23.25 na ul. Kraszewskiego w Krynicy-Zdroju. - Policjanci skontrolowali Forda, którym podróżowały dwie osoby. Z wcześniejszych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że w samochodzie mogą znajdować się narkotyki. Uzyskane przez nich informacje szybko się potwierdziły, ponieważ na widok policjantów pasażer tego pojazdu zaczął się dziwnie zachowywać, próbując coś ukryć w schowku na okulary przy wewnętrznym lusterku. W trakcie przeszukania okazało się, że był to zwitek folii aluminiowej z suszem roślinnym – wyjaśnia asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Na tym jednak nie zakończyły się poszukiwania policjantów. - Podobne zawiniątko policjanci odkryli w kieszeni za fotelem kierowcy. Mężczyzna próbował się bronić tłumacząc, że środki odurzające posiada na własny użytek i chciał zapalić na lepszy sen. Jednak gdy policjanci przeszukali jego mieszkanie, znaleźli tam jeszcze blisko 18 gram marihuany. 29-letni mieszkaniec Muszyny został zatrzymany i przewieziony do Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju, gdzie usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za które to przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia – dodaje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak.

Redakcja
Fot. KP Krynica-Zdrój
Źródło: KM Policji w Nowym Sączu

Share this article

Ferie w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Tylicz Ferie 2018 i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!