Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Krynica: 18-latek znęcał się nad matką i młodszym bratem tuż przed wigilią!

To ciężko jest zrozumieć. 18-latek z Krynicy znęcał się nad swoją matką i młodszym bratem. Choć Policja nie ujawnia szczegółów tej sprawy, zarzuty postawione młodemu zwyrodnialcowi są poważne. Mężczyzna trafił już do aresztu. Za swój czyn może trafić do więzienia nawet na 5 lat!

Czytaj również: Krynica: Wyszedł na dach i... ukradł blachę! Grozi mu nawet 5 lat więzienia


Dwa dni przed wigilią policjanci z Krynicy-Zdroju zatrzymali 18-letniego mieszkańca tej miejscowości, który znęcał się nad matką i młodszym bratem. - Na zjawisko przemocy domowej nie można pozostawać obojętnym. Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej lub jej świadkiem nie wahaj się powiadomić o tym Policji. W trosce o zdrowie i życie twoje i twoich najbliższych, nie pozwalaj, by sprawca pozostał bezkarny. Tym bardziej, że jak wskazują powyższe przykłady, po zgłoszeniu takiej sprawy organom ścigania sprawcy ponoszą konsekwencje swoich czynów, a pokrzywdzeni uwalniają się od swoich oprawców - mówi asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.


18-latek z Krynicy najbliższe dwa miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu 5 lat więzienia.


Redakcja
fot. Policja (zdjęcie ilustracyjne)

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy!