Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Czyrna: Samochód wypadł z jezdni i spadł z mostu!

Wczoraj (6 stycznia), około godziny 20:40 w Czyrnej, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na ostrym łuku, samochód wypadł z drogi i spadł z mostu do rzeki. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.

W pojeździe podróżował sam kierowca, który wyszedł z auta o własnych siłach. Znajdował się on na poboczu drogi i nie zgłaszał żadnych dolegliwości. Pojazd w korycie potoku znajdował się na dachu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu terenu działań oraz postawieniu pojazdu na koła przy użyciu łańcuchów oraz wyciągarki samochodu pożarniczego. Ze względu na stromy brzeg potoku w celu wyciągnięcia samochodu z koryta potoku na miejsce zadysponowano ciężki samochód ratownictwa technicznego z JRG nr 1 w Nowym Sączu. Pojazd został wyciągnięty z koryta potoku na brzeg, a następnie na pobocze drogi.

Działania ratownicze trwały trzy godziny.

Redakcja
fot. PSP Nowy Sącz, OSP Mochnaczka Niżna

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!