Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Czyrna: Osobówka wjechała w dom! Jedna osoba ranna

Wczoraj (28 kwietnia) ok. godz. 15:25 w miejscowości Czyrna doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca Fordem prawdopodobnie podczas omijania Volkswagena, który miał wymusić pierwszeństwo, straciła panowanie nad pojazdem w konsekwencji czego, wypadł on z jezdni i uderzył w drewniany budynek. Kobieta trafiła do szpitala.

- Volkswagenem podróżowało pięć osób, nikt nie ucierpiał. Kierująca Fordem opuściła samochód o własnych siłach i z pomocą świadków zdarzenia udała się do najbliższego budynku mieszkalnego. Ostatecznie trafiła do szpitala - mówi w rozmowie z Krynica.TV Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu.


W akcji ratunkowej uczestniczyło 17 strażaków z JRG Krynica-Zdrój, OSP Czyrna i OSP Berest. Trwała ona niespełna godzinę.


Redakcja
fot. OSP Berest

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!