Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Burza siała spustoszenie! Podtopienia i połamane drzewa [ZDJĘCIA]

Niestety nasze wczorajsze ostrzeżenie pogodowe sprawdziły się. Nad naszym regionem przetoczyły się burze z ulewnym deszczem i silnym wiatrem. W Mochnaczce Niżnej woda zalewała posesję i dom mieszkalny, a w innej części tej miejscowości wiatr powalił potężną wierzbę. W Tyliczu powalone drzewa tamowały przepływ wody w rzece, ale strażakom udało się udrożnić koryto.

Czytaj również: Oberwanie chmury w Muszynie [WIDEO]! Są kolejne ostrzeżenia

Do najniebezpieczniejszego zdarzenia doszło w Mochnaczce Niżnej. Ok. godz. 16, w wyniku ulewnych opadów deszczu, woda spływająca z pobliskich pól zalewała posesję i dom mieszkalny. Na miejscu interweniowali strażacy z OSP Mochnaczka Niżna, którzy po ok. godzinie opanowali sytuację.

Redakcja
Źródło: własne, OSP Mochnaczka Niżna
fot. OSP Mochnaczka Niżna

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!