Krynica.TV Reklama, Oferta reklamowa Krynica, Reklama w Krynicy, Reklama na portalu, Reklama w internecie Krynica   Krynica.TV Patronat, Patronat medialny Krynica, Patronat w Krynicy  Krynica, Krynica-Zdrój, Tylicz, kamery internetowe, kamery online, kamery live, stoki narciarskie na żywoKrynica apteki całodobowe, dyżurne, 24h, Krynica-Zdrój

Berest: Samochód wypadł z drogi! [ZDJĘCIA]

Wczoraj (31 stycznia) około godziny 13.38 na drodze w Bereście doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Jego kierowca najprawdopodobniej stracił panowanie nad kierownicą w konsekwencji czego, pojazd wypadł z jezdni i wjechał do rowu. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Czytaj również: Tragiczne skutki wypadku w Miliku! Nie żyje nastolatka i niemowlę


- Kierowca opuścił pojazd przed przybyciem zastępu i nie zgłaszał żadnych dolegliwości. Nie podróżowały nim inne osoby. Samochód znajdował się w przydrożnym rowie, a jego przód częściowo blokował jeden pas ruchu. Właściciel pojazdu we własnym zakresie wezwał na miejsce pomoc drogową. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, kierowaniu ruchem do przyjazdu Policji, odłączeniu akumulatora oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych - informuje Marian Marszałek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej z Nowego Sącza.


Działania strażaków trwały godzinę.


Redakcja
Źródło i fot. PSP Nowy Sącz

Share this article

Wielkanoc w górach? Warto zatem wpisać w wyszukiwarce Wielkanoc w górach i odnaleźć Agroturystykę u Teresy! Masz hotel? Chcesz zaopatrzyć swój obiekt w ręczniki hotelowe? Skorzystaj ze sprawdzonej firmy - Barbat!